Понеділок, 25.09.2023
Родинний сайт Букетів - Краєзнавство Макарівщини
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії каталогу
Родовід Букетів [7]
Публікації про родину [11]
Статті [8]
Наше опитування
Яким Ви бачите майбутнє "Родинного сайту Букетів" після видання родинної книги?
Всього відповідей: 52
Головна » Статті » Публікації про родину

СЕНС РОДОВОДУ
Дослідження Євгена Букета про власний рід учергове порушить перед багатьма питання про сенс таких пошуків. Це традиційне питання доводиться чути дуже часто у зв’язку з власними пошуками, під час надання консультацій, у виступах на радіо, телебаченні, в пресі. Але найбільший скепсис чую від родичів. Думаю, що й автор цієї книжки не раз стикався з такими сумнівами.
Мені видається, що дослідження родоводу — один із шляхів самопізнання  і в цьому значенні мусить бути наріжним каменем духовної
роботи  кожної  людини.  Зрештою,  саме  усвідомлення  потреби  дослідження родоводу є ознакою зрілості особистості, адже свідчить про її усвідомлення себе часткою роду, відповідальною  за честь роду, його гідне  буття  і  продовження. Усе  це  речі  очевидні,  проте,  на жаль, не усвідомлені загалом.
Дослідження родоводу не може обмежуватися в часі. Воно обмежене лише нашим життям, хоч кожен має надію, що з ним ця благородна справа не відійде в небуття, її продовжать нащадки. Саме тому дуже важливо, щоб кожне таке дослідження не трухлявіло зачиненим у скрині, а було видане й гуртувало рід. Це має на меті й книжка про родовід Букетів. Вона не містить остаточних відповідей на всі питання, проте жодна книжка не може похвалитися таким результатом, адже пізнання не має кінця. Ми ж прагнемо пізнати початок.

Євген ЧЕРНЕЦЬКИЙ,
член Українського геральдичного товариства
Категорія: Публікації про родину | Додав: buket (29.04.2010)
Переглядів: 1375 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук і переклад

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
© Родина Букетів 2023, всі права захищено