Понеділок, 25.09.2023
Родинний сайт Букетів - Краєзнавство Макарівщини
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії каталогу
Родовід Букетів [7]
Публікації про родину [11]
Статті [8]
Наше опитування
Яким Ви бачите майбутнє "Родинного сайту Букетів" після видання родинної книги?
Всього відповідей: 52
Головна » Статті » Публікації про родину

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВИТОКІВ
Доля звела мене з Євгеном Васильовичем Букетом ще 2001 року.
Пам’ятаю, він вразив мене тим, що 19-річним написав і видав книжку з історії рідного села Грузького. Енергійний, допитливий, цілеспрямований, закоханий у рідну землю, він ніколи не залишається байдужим до минувшини краю, де народився, де жили його предки. Перша наша зустріч принесла багато ідей і позитивних результатів.
Перейнявшись від молодого дослідника  ідеєю краєзнавства, звернувся  з  пропозицією  дослідити  й  описати  історію мого  рідного  села Козичанки,  яке  розташоване  неподалік  Грузького.  Два  роки  тривала спільна робота, а 2003-го  з нагоди 80-річчя Макарівського району книжка "Історія українського села. Козичанка” побачила світ. Відтоді працюємо з ним пліч-о-пліч. Реалізовано вже чимало спільних проектів. Серед них — "Нариси з історії Макарівського району”, історії сіл Колонщина, Ясногородка, книжка оповідань "Буслів суд”.
Приємно дивує те, що Є. В. Букет прагне осягнути не лише краєзнавство,  а й  активно працює  в журналістиці,  геральдиці,  генеалогії.
Щиро вдячний йому за допомогу в підготовці мого каталогу, каталогів "Художники Макарівщини”, "Макарівська  картинна  галерея”  та  гербовника "Символіка Макарівщини”. Так, у співавторстві з ним розроблено герби Грузького, Веселої Слободи, Великого Карашина, Комарівки.
Книжка "Наше прізвище Букет” — досягнення і неоціненний внесок автора не лише в скарбницю славного роду Букетів, а й в українську
генеалогію. Дослідивши свій родовід, Євген Букет створив і родинний герб, виконаний відповідно до геральдичних норм і законів.
Хочеться побажати талановитому краєзнавцеві невичерпного натхнення, реалізації задумів, плідної роботи на благо України.

Анатолій МАРЧУК,
заслужений художник України,
академік Української академії геральдики
Категорія: Публікації про родину | Додав: buket (29.04.2010)
Переглядів: 1301 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук і переклад

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
© Родина Букетів 2023, всі права захищено