Середа, 21.04.2021
Родинний сайт Букетів - Краєзнавство Макарівщини
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Наше опитування
Яким Ви бачите майбутнє "Родинного сайту Букетів" після видання родинної книги?
Всього відповідей: 50
Головна » 2010 » Березень » 03
Дорогі Букети!

Радий Вам повідомити, що зібрання матеріалів для книги про наш рід добігло кінця. Уже найближчим часом розпочнеться редагування, а згодом і верстка книги «Наше прізвище Букет». До кінця січня 2010 року всі підготовчі роботи буде завершено.

Щиро дякую всім представникам нашого славного роду, хто взяв активну участь у зібранні матеріалів. Авторський колектив книги представлено тут.

Протягом останніх двох років я сумлінно виконував свій обов’язок – досліджував архіви, фонди бібліотек, моніторив мережу Інтернет для того, щоб у кожного з Вас вдома була фахова книга про наш рід. Уже сьогодні рукопис отримав схвальні відгуки провідних мовознавців, істориків, генеологів і геральдистів країни. Крім того, за власний кошт я розробив і зареєстрував родинний герб, поновив рід у правах, створив «Родинний сайт Букетів» http://buket.ucoz.com/.

Усе, що залежало від мене особисто, зроблено. Подальша доля нашої родинної книги відтепер залежить від кожного з Вас. Потрібно максимально оперативно зібрати кошти на її видання (поки маємо відносно стабільний курс гривні). Від суми зібраних коштів залежатиме тираж, а також собівартість кожного окремого примірника. Книга матиме кольорову тверду обкладинку, кілька блоків кольорових ілюстрацій, близько 150 сторінок.

Якщо ми друкуватимемо 500 примірників (мінімальний наклад) – одна книга коштуватиме до 4,5 Євро (54 гривні), якщо 1000 примірників – 3 Євро (36 гривень). Загалом нам потрібно зібрати від 27 до 36 тисяч гривень. Точна сума (до копійок) буде відомою лише після виготовлення оригінал-макету.
Але, зважимо на те, що книга «Наше прізвище Букет», яка є пам’яттю нашого роду, робиться вперше за 300 років його описаної історії і, як говориться, «на віка». Тому, я вважаю, що варто зробити 1000 примірників, щоб у кожного була можливість мати кілька книжок «про запас».

На банківський рахунок видавця можна переказувати будь-яку суму із розрахунку вартості 54 гривні за книгу.

Прізвище кожного мецената, хто внесе посильну допомогу на видання книги «Наше прізвище Букет» буде надруковане на сайті і на першій сторінці книги, також він отримає книжки із розрахунку собівартості одного примірника (тобто, якщо Вам потрібно 10 книжок, на рахунок має надійти 540 гривень. Якщо буде надруковано 1000 примірників книги, Ви отримаєте 15 примірників).

Якщо Ви маєте можливість оплатити значну частину тиражу самостійно, прохання зв’язатися зі мною телефоном або через форму «Зворотній зв’язок» сайту.

Банківські реквізити для зібрання коштів на видання книги «Наше прізвище Букет» в Україні:

Видавець СПД «Пугач О. В.», р/р 26000501987 в Оболонському відділенні Ощадбанку м. Києва, МФО 320229, код 1608307908 на книгу "Наше прізвище Букет"

Також не забувайте слідкувати за новинами на Родинному сайті Букетів. Постійно поновлюються фотоальбоми, вносяться уточнення в генеалогічне дерево. Нещодавно на сайті з’явилося інтерв’ю з газети «Демократична Україна», в якому я розповідаю про свою діяльність, доповнюється інформація в розділі «Грузьке».
З максимальною оперативністю надалі буде з’являтися інформація про зібрані кошти, стан роботи над книгою. Маю надію, що ми зможемо побачити її вже в першому кварталі 2010 року.

Сподіваюся на розуміння і підтримку.

Щиро!

Євген Букет
Переглядів: 1289 | Дата: 03.03.2010 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)

Щойно побачила світ унікальна краєзнавча розвідка талановитого краєзнавця з Брусилова Володимира Святненка "Рідний край над Здвижень-рікою. Відлуння сивої давнини".

У книжці «Рідний край над Здвижень-рікою. Відлуння сивої давнини» на основі широкого кола джерел висвітлено історію містечка Брусилова і сіл сучасного Брусилівського району від часів зародження людської цивілізації до початку XX ст. Історію кожного населеного пункту подано в хронологічній послідовності на тлі історичного поступу всієї Правобережної України та Київщини і Житомирщини зокрема. Особливе місце посідає відображення господарського, соціального, духовного розвитку Брусилівщини. Значна увага приділяється генеалогії власників містечка Брусилова і сіл району.

Окремою частиною книжки виступає краєзнавче дослідження «В пошуках древнього Здвиженська», де автор, на основі стародруків, даних археологічних розкопок та краєзнавчих розвідок, визначає місцезнаходження літописного міста Київської Русі.

У книзі також багато згадок про села сусідніх з Брусилівщиною  Бишівської і Рожівської волостей, зокрема й Грузьке.

Детальніше про видання на сайті "Брусилів-online":

http://www.brusilov.org.ua/Knyga/

Там же нову книгу можна придбати.

Переглядів: 1517 | Дата: 03.03.2010 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Форма входу
Пошук і переклад

Календар новин
«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
© Родина Букетів 2021, всі права захищено